Strona główna1 » Formy płatności

Kategorie

Opinia o produkcie

bardzo dobry produkt znakomicie działa na gołebie polecam po locie picie wieczorne i nastepnego dnia
Ocena produktu 5/5

Formy płatności

Składanie zamówień

 • Zamówienia można składać poprzez formularz zamówieniowy na stronie, jak również e-mailem na adres: golebie@columbex.com.pl lub telefonicznie pod nr (77) 455 08 41
 • Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.
 • Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. WAŻNE: Proszę o dokładne sprawdzenie poprawności podanych danych- e-mail, telefon, adres. W przypadku podania błędnego adresu koszty przesyłki w obydwie strony ponosi Zamawiający.
 • Zamówienia bez podania pełnych danych: nazwisko i imię, adres, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail – nie będą realizowane.
 • Ceny towarów podane w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 • Paczki wysyłamy jedynie na terenie Polski.
 • Istnieje możliwość rezygnacji z zamówienia w przeciągu 6 godzin – jedynie w formie telefonicznej pod nr 77 455 08 41. Jeśli rezygnacja nastąpi po wysłaniu paczki koszt transportu w obydwie strony ponosi Zamawiający.
 • Decydując się na złożenie zamówienia w naszym sklepie, akceptują Państwo podane warunki.

Wysyłka zamówień

 • Czas realizacji zamówień wynosi od 1 do 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia (NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA OPÓŹNIENIA Z WINY KURIERA). W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w podanym czasie klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany – e-mailem lub telefonicznie.
 • Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS pod wskazany adres podany w formularzu zamówienia.

Sposoby płatności

www.kozlik-golebie.pl udostępnia swoim klientom następujące możliwości zapłaty za zamówione towary:

 1. Płatność przelewem bankowym bezpośrednio na nasze konto.
  Wybór tego rodzaju płatności oznacza, że wpłacasz pieniądze na nasze konto, a przesyłka realizowana jest w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
 2. Płatność przy odbiorze.
  Ten sposób płatności oznacza, że za zamówione towary zapłacisz w momencie ich odbioru na poczcie lub u listonosza.


Ceny przesyłek

 • Płatność przelew bankowy: 16zł do 28kg
 • Przesyłka pobraniowa kurierska: 20zł do 28kg
 • Zamówienia o równowartości 500 zł i wyższej są realizowane na koszt sklepu do 28kg.
Wysyłka

1. Firmą kurierską GLS - paczka, do 28kg

Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Przy zakupach powyżej 500 zł (waga max 28 kg) koszty jednej przesyłki pokrywa sprzedający.

Zwroty
zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący.  Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.
 • Każdy klient ma prawo do zwrotu w stanie niezmienionym otrzymanych towarów w terminie do 14 dni od ich otrzymania, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności (...) ", Dz.U. Nr 22, poz. 271.
 • Zwrot towaru odbywa się wyłącznie na koszt zwracającego. W przypadku ewentualnych reklamacji bądź zwrotów towaru należy skontaktować się  golebie@columbex.com.pl lub telefonicznie. Konieczne jest wówczas dostarczenie produktu na podany adres wraz z podaniem numeru zamówienia.
 • Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności dostawcy przesyłki. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl